Individuálne zdravotnícke pomôcky

Ako to funguje s individuálnymi pomôckami

Na našej stránke nájdete výhradne individuálne zhotovené ortopedické a protetické zdravotnícke pomôcky ako protézy, ortézy, korzety, bandáže, ortopedické vložky a obuv, ktoré sú vyrobené na mieru pacienta.

Kedže dbáme na kvalitu a presnosť výroby je nevyhnutné, aby sa každý zákazník dostavil osobne na naše protetické pracovisko, kde mu náš kvalifikovaný personál pomôže s jeho individuálnymi potrebami.

Okrem toho, sme pripravení vyhovieť aj osobitným požiadavkám na základe konzultácie s odborným lekárom, a tak vyrábať aj pomôcky, ktoré nie sú súčasťou našej bežnej ponuky.

Individuálne ortopedicko – protetické zdravotnícke pomôcky vyrábame na základe poukazu od odborného lekára a takmer všetky sú plne hradené zdravotnými poisťovňami.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

ortopedicke-individualne-vlozky-do-obuvi

Ortopedické vložky

Na meranie stopy pri výrobe našich individuálnych vložiek používame 3D skener. Vďaka tomu môžeme presne zmerať vaše nohy a tak vyrobiť ortopedické vložky na mieru vašim potrebám.

korzetpasortezachrbat

Pásy, bandáže, korzety

Pri výrobe pásov, bandáží a korzetov používame tie najkvalitnejšie materiály, ktoré presne podporia vaše telo tam, kde to potrebuje. Pri vyrábaní korzetov máme možnosť použiť 3D skener celého tela.

ortezy-individualne-na-mieru

Ortézy

Ortézy sú našou špecialitou. Vysokokvalitné materiály v kombinácii s precíznou a individuálnou výrobou vám zaručia bezprostrednú podporu vašich končatín.

protezy-epitezy-protetika

Protézy a epitézy

Aj v prípade traumatických udalostí sme tu pre vás. Už 30 rokov vyrábame protézy a epitézy vo vlastnej réžii. Vkladáme do nich svoje srdce a najlepšie prostriedky.

Návrat hore